صفحه نخست سایت پوکر پولی 10 طرفند پوکر

10 طرفند پوکر

0

ده فرمان طلایی در پوکر :

ترفند اول :

قبل از ورود به بازی پوکر بدان که به جنگ میروی به زبان ساده . جنگ با فکر، روان ، زبان ، پول و شانس . جنگی که دوستی ، مروت ، خجالت و ترحم نمیشناسد .

ترفند دوم :

قبل از بازی ، بازیکنان را بشناس و در حین بازی بیشتر با آنها آشنا شو . از این آشنایی فقط برای قدرتمندتر شدن خودت استفاده کن . به همین ترتیب ، کاری کن که دیگران تو را به اشتباه بشناسند .

ترفند سوم :

در میزی که استطاعت باخت طولانی در آن را نداری ، بازی نکن. حداقل ۱۵۰ بلایند بزرگ ذخیره داشته باش . اگر در موقع بازی به ارزش مالی ژتونهای باخته یا برده ات فکر میکنی ، پس آن میز مناسب تو نیست .

ترفند چهارم :

اگر میخواهی بیشتر برنده باشی تا بازنده، به دنبال میزهایی باش که در آن کسانی بازی میکنند که از تو کمتر می دانند. هیچوقت به دنبال اثبات تبحر خودت با بازی با بزرگان نباش.

ترفند پنجم :

فقط زمانی بلوف بزن که احتمال برد داشته باشی . نه اینکه فقط برای ترساندن رقیبان بدون هیچ شانسی .

ترفند ششم :

هیچوقت یک جور بازی نکن ، در هر جلسه بازی چند بار دنده عوض کن و نسبت زمان دنده های شل و سفت را در هر جلسه تغییر بده .

مطلب پیشنهادی

نکات طلایی پوکر

ترفندهفتم :

اگر عصبانی، خسته یا معذب بودی، بازی نکن. فقط هنگامی بازی کن یا به بازی ادامه بده که میدانی هوشیاری صد در صد و صبر ایوب خواهی داشت . اگر میخواهی با جوک و تلویزیون و الکل بازی کنی، نام بازی خود را پوکر نگذار .

ترفند هشتم :

اگر در یک میز بیش از حد در حال باخت هستی یا مدام در جلسات مختلف در یک گروه خاص میبازی، دیگر به آن بازی ادامه نده . اگر در یک میز متوجه تقلب یا تبانی شدی ، برای همیشه برو و پشتت را هم نگاه نکن .

ترفند نهم :

در حین بازی و تا آخرین لحظه، همانطور که به احتمالات برد خودت فکر میکنی، به احتمالات برد رقیبانت هم فکر کن. همیشه بدان هر چه تعداد رقیبانت در یک دست بیشتر باشد ، احتمال باخت تو هم بیشتر خواهد بود .

ترفند دهم :

با علوم مرتبط با بازی، داده های آماری ، احتمالات ریاضی و قوانین روانشناسی هر چه بیشتر آشنا شو . بعد از هر دست باخت ، بررسی کن که آیا این باخت فقط بدشانسی بوده یا از ابتدا علامت خطری داشته که به آن توجه نکرده ای .

مطالب دیگر سایت

آموزش صفر تا صد بازی پوکر اوماها و تگزاس هولدم سایت river pokerکازینو آنلاین روما بت

آموزش پوکرآموزش پوکر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید